Něco o projektech

Typové projekty rodinných domů:

Pro naše klienty stavíme rodinné domy převážně podle individuálních projektů, které si nechávají zpracovat u spolupracujících projektantů. Můžeme samozřejmě našim klientům nabídnou naše typové projekty rodinných domů které už byli realizovány, nebo jsou ve výstavbě.
Samozřejmě stavíme podle individuálních a typových projektů klienta. Klient si může vybrat z nabídky katalogových projektů domů u různých firem a my případnou stavbu zrealizujeme. Stavby domů dodáváme v různém stupni rozpracovanosti od domu na klíč až po určitou fázi výstavby kterou si určí klient, nejméně však hrubou stavbu.

Dodávku rodinného domu můžeme obecně rozdělit do několika stupňů:

1. Hrubá stavba:

dodávka stavebního systému – obvodové stěny, nosné příčky, stropní konstrukce. Základová deska je součástí dodávky, nebo si ji klient dodává sám.

2. Hrubá uzavřená stavba:

dodávka stavebního systému, základové desky, střešní konstrukce včetně krytiny, klempířských prací – rýny, svody, komínu, oken a vchodových dveří. Tuto fázi lze doplnit případně o provedení fasády.

3. Dům bez interiérů:

v domě jsou kompletně provedeny instalace vody, odpadů a elektřiny, dále jsou provedeny tepelné izolace podlah a podkroví, v domě jsou nainstalovány hrubé podlahy, stěny jsou obloženy sádrokartonem a jsou zhotoveny příčky.

4. Dům na klíč:

V domě jsou osazeny interiérové dveře, v koupelně jsou obklady, dlažby a zařizovací předměty, po celém domě jsou položeny podlahové krytiny a stěny jsou vymalovány bílou barvou.

Jednotlivé stupně výstavby se samozřejmě mohou lišit od typu stavby dle přání klienta.